Przejdź na naszą główną stronę internetową:

Ustka Apartamenty - Apartamenty STUDIO

Dlaczego Apartamenty STUDIO?

 

   Podczas naszych podróży po kraju i wycieczek zagranicę sami wielokrotnie mieszkaliśmy w różnych hotelach i apartamentach. Decydując się na wynajmowanie mieszkań turystom chcieliśmy wykorzystać nasze doświadczenia i zaoferować Państwu takie warunki wypoczynku, w których sami czulibyśmy się dobrze. Naszym celem było stworzenie wnętrz trochę innych niż wiele innych oferowanych nad morzem. I wcale nie chodzi o luksus ale o klimat. Mamy nadzieję, że właśnie klimat naszych mieszkań będzie Państwu odpowiadał.

To, że w mieszkaniach musi być bardzo czysto, że nie będzie w nim zapachów pozostałych po poprzednich Gościach - to w zasadzie powinien być wszędzie standard. U nas jest on ścićle przestrzegany.

Mamy też nadzieję, że będzie się Państwu u nas podobało i, że będą Państwo do nas wracać.

 • Apartamenty Ustka- Apartament Port, - Budynek Na Wydmie 6

  Apartament "Port"

  Proponujemy Państwu pobyt w Ustce w naszym Apartamencie "Port".

  Znajduje się on w jednym z budynków położonych na miniosiedlu "Bałtyk Park" specjalnie zaprojektowanym i przeznaczonym do wypoczynku dla osób szukających ciszy i spokoju. Jest ono zlokalizowane w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu mniej uczęszczanej, szerokiej plaży zachodniej. Niedaleko osiedla przebiegają liczne ścieżki rowerowe. Nasz apartament położony jest tuż przy porcie, 200 m od plaży, na 4-tym piętrze nowego apartamentowca ( z windą) z widokiem na port.

  Oferujemy Państwu komfortowe warunki w apartamencie składającym się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz tarasem, sypialni i łazienki utrzymanych w tonacji bieli. Klimat letniego studia podkreślają odpowiednio dobrane elementy dekoracji wnętrza i kwiaty. Mieszkanie o powierzchni 44m2 umożliwia wygodny pobyt 4-ch osób. Wyposażenie kuchni (ceramiczna, dwupłytowa kuchenka elektryczna, lodówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, komplet naczyń) umożliwiają samodzielne przyrządzanie posiłków. W mieszkaniu znajduje się również TV z cyfrowymi kanałami. Jest również bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Na osiedlu znajdują sie dwa sklepy spożywcze. W jednej z pobliskich (odległość do 200m) restauracji możliwe jest zamówienie dowolnych posiłków. W sąsiednim budynku istnieje możliwość korzystania z całej gamy fizjoterapeutycznych zabiegów leczniczych.

 • Apartamenty w Ustce - Apartament Przystań, Budynek Mickiewicza 2

  Apartament "Przystań"

  Proponujemy Państwu pobyt w Ustce w naszym Apartamencie "Przystań".

  Znajduje się on w starej części Ustki. Polecamy go rodzinom z dziećmi (przestrzeń na dwóch poziomach i bliskość do strzeżonej plaży), osobom lubiącym być w centrum wydarzeń (blisko do promenady, na której miasto proponuje wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych), oraz osobom chcącym skorzystać z zabiegów leczniczych w „Uzdrowisku Ustka” odległym o 100 m, dysponującym wieloletnimi doświadczeniami.

  Uzdrowisko Ustka świadczy ponad 40 rodzajów nowoczesnych zabiegów leczniczych, m. in.

  • kąpiele solankowe, kwasowęglowe, czterokomorowe, perełkowe,
  • inhalacje zbiorowe i indywidualne
  • masaże wirowe, podwodne i suche (klasyczne)
  • laseroterapia,
  • krioterapia,
  • elektrostymulacja,
  • okłady parafinowe,
  • leczenie polem elektromagnetycznym,

  My oferujemy Państwu komfortowe warunki w apartamencie utrzymanym w tonacji bieli. Klimat letniego studia podkreślają odpowiednio dobrane elementy dekoracji wnętrza i kwiaty. Apartament o powierzchni 120m2 umożliwia wygodny pobyt 5-6 osób (szósta osoba za dopłatą). Wyposażenie kuchni (ceramiczna, czteropalnikowa płyta elektryczna, lodówka z zamrażalnikiem, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, komplet naczyń) umożliwiają samodzielne przyrządzanie posiłków. Możliwe jest też zamówienie dowolnych posiłków w jednej z pobliskich (odległość do 200m) restauracji.

 • Ustka apartamenty - Osiedle "Cztery Żagle"

  Apartament "Pod Sosnami"

  Proponujemy Państwu pobyt w Ustce w naszym Apartamencie "Pod Sosnami".

  Znajduje się on w prawobrzeżnej, centralnej części Ustki na najnowszym mini-osiedlu czterech apartamentowców zbudowanych w wysokim standardzie przez firmę Ustka Apartamenty. W budymku znajduje sie podziemna hala garażowa połączona panoramiczną, oszkloną windą z pozostałymi piętrami oraz całodobowa portiernia. Zadrzewiony, pełen zieleni i kwiatów teren jest ogrodzony i monitorowany.

  Polecamy go rodzinom z dziećmi (bliskość do strzeżonej plaży), osobom lubiącym być w centrum wydarzeń (blisko do promenady, na której miasto proponuje wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych), oraz osobom chcącym skorzystać z zabiegów leczniczych w „Uzdrowisku Ustka” odległym o 100 m, dysponującym wieloletnimi doświadczeniami.

  Uzdrowisko Ustka świadczy ponad 40 rodzajów nowoczesnych zabiegów leczniczych, m. in.

  • kąpiele solankowe, kwasowęglowe, czterokomorowe, perełkowe,
  • inhalacje zbiorowe i indywidualne
  • masaże wirowe, podwodne i suche (klasyczne)
  • laseroterapia,
  • krioterapia,
  • elektrostymulacja,
  • okłady parafinowe,
  • leczenie polem elektromagnetycznym,

  My oferujemy Państwu komfortowe warunki w apartamencie utrzymanym w tonacji bieli. Klimat letniego studia podkreślają odpowiednio dobrane elementy dekoracji wnętrza i kwiaty. Apartament o powierzchni 35m2 umożliwia wygodny pobyt do czterech osób. Wyposażenie kuchni (ceramiczna, dwupalnikowa płyta elektryczna, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń) umożliwiają samodzielne przyrządzanie posiłków. Możliwe jest też zamówienie dowolnych posiłków w jednej z pobliskich (odległość do 200m) restauracji.